Reklama

Reklama

Fame MMA 9. Karta walk. Kiedy i o której gala

Dzisiaj o 20 rozpocznie się gala Fame MMA 9. W walce wieczoru zmierzą się Patryk "Kizo" Woziński i Gabriel "Arab" Al-Sulwi. Wystąpi także narzeczona Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk.

Pierwotnie "Kizo" miał zmierzyć się z "Popkiem" w MMA. Jednak z powodu kontuzji byłego zawodnika KSW, na kilka dni przed galą, zmienił się rywal Wozińskiego oraz formuła walki. "Kizo" zmierzy się z innym raperem - "Arabem", który na Fame MMA 8 pokonał Pawła Tyburskiego. Panowie zmierzą się w pojedynku bokserskim.

Reklama

Sporo emocji wzbudza też występ narzeczonej Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk też postanowiła spróbować sił w sportach walki. Od dłuższego czasu trenuje MMA i teraz chce się sprawdzić na profesjonalnej gali.

Partnerka Artura Szpilki zaczyna przygodę z MMA

Wybrańczyk będzie miała trudne zadanie. Zmierzy się bowiem z Kamilą "Zusje" Smogulecką, która już dwa razy walczyła w Fame MMA. W debiucie przegrała z Martą Linkiewicz, a potem pokonała Dagmarę Szewczyk. 

Doświadczenie niewielkie, ale jednak, będzie przemawiało za "Zusje", ale "Kamiszka" jest równie zacięta, jak jej partner. Zamierza wygrać i poważniej zająć się karierą w MMA.

Gala Fame MMA 9 rozpocznie się o 20. Transmitowana będzie w internecie, w systemie PPV.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Fame MMA 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje