Reklama

Reklama

Fame MMA 5: Najman nokautuje. Scysja z Piechowiakiem

W sobotę gdańska Ergo Arena przyciągnęła tłumy na galę Fame MMA 5. W oktagonie zmierzyli się celebryci, których popularność przełożyła się na sukces wydarzenia. Wielki powrót zaliczył Marcin Najman, który znokautował w pierwszej rundzie Piotra "Bonusa BGC" Witczaka. Błysnęli także: Ewelina "Ewelona" Kubiak z Esmeraldą Godlewską.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru podczas gali Fame MMA 5 była walka Piotr "Bonus BGC" Witczak - Marcin Najman, która rozstrzygnęła się na korzyść drugiego z nich. Było to pierwsze zwycięstwo Najmana w federacji Fame MMA w walce rozstrzygniętej technicznym nokautem w pierwszej rundzie.

Walka Marka "Lorda Kruszwila" Kruszeli z Mateuszem "Mini Majkiem" Krzyżanowskim to kolejny punkt silnie interesujący blisko 10-tysięczną publiczność przybyłą do Gdańska. Zwycięstwo w pojedynku odniósł Kruszela, lecz spotkał się falą gwizdów w swoim kierunku.

Reklama

Kamil "Kasti" Stępiński zmierzył się z Krystianem "Krychą" Wilczakiem, zaś Oleh Riaszeńcow znokautował Kamila "Hassi" Hassana.

W wywołującym skrajne emocje pojedynku pań Esmeralda Godlewska musiała pogodzić się z porażką na rzecz  Eweliny "Ewelony" Kubiak, która wygrała technicznym nokautem.  

Gala Fame MMA 5 przyciągnęła tysiące fanów do gdańskiej Ergo Areny, ale przede wszystkim zachęciła do zakupu transmisji typu Pay-per-view. Popularność influencerów sprawia, że zyski z gali szacunkowo osiągają kwotę 2,5-3 mln złotych, przy kosztach organizacyjnych, oscylujących w granicach miliona złotych.

Już teraz wiadomo, że w szóstej edycji gali zmierza się youtuberzy - Kacper Blonsky i Mateusz Tromba. Kamila Smogulecka rzuciła z kolei wyzwanie Marcie Linkiewicz. Następne emocje związane z walkami celebrytów najprawdopodobniej już na początku 2020 roku.

- Nazywają cię El Testosteron, ale moim zdaniem to jest progesteron (żeński hormon płciowy) - w ten, niewyszukany sposób, na pojedynek Najmana wyzwał kulturysta Piotr Piechowiak, mistrz Polski sprzed trzech lat.

- Nie mogę po takiej dyskusji tej walki nie przyjąć. Osobiście myślałem, że zoo zamykają w Trójmieście o godz. 18. Oczywiście, tę walkę przyjmuję, pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność - poziom żenady w swej odpowiedzi przekroczył Najman. Żeby było jeszcze ciekawiej, Najman z Piechowiakiem skoczyli sobie do gardeł jeszcze w oktagonie i musiała rozdzielać ich ochrona. Najważniejsze, że fani byli wniebowzięci i wyłożą pieniądze na Fame MMA 6.

AB, MB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama