Reklama

Reklama

Fame MMA 14: karta walk. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie oglądać galę?

Fame MMA 14 już za chwilę. Pomimo pewnych zmian w karcie walk, wciąż czekają na nas nie lada wrażenia. Jak prezentuje się obecna karta walk? W rzymskiej klatce zmierzy się Norman Parke z Piotrem Szeligą. Ujrzymy również takich ludzi jak Mariusz „Hejter” Słoński czy Katarzyna „Laluna” Alexander. Sprawdzimy, jakie pojedynki czekają nas na tej edycji. Przedstawiamy również informację o tym, gdzie oglądać galę Fame MMA 14.

Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja w Tauron Arenie Kraków. Jest to już druga gala 2022 roku. Fani oczekują na walkę wieczoru. Zmierzy się w niej Mateusz "Tromba" Trąbka z Tomaszem "Gimperem" Działowym. Tak samo jak przy Fame MMA 13, odbędzie się łącznie 9 walk. Tym razem jednak tylko jedna walka odbędzie się w formule K1 na małe rękawice w rzymskiej klatce.

Fame MMA 14. Karta walk. Kto wystąpi?

Wielbiciele "freak fight" w Polsce już nie mogą doczekać się nadchodzącej gali Fame MMA 14. Nie ma się czemu dziwić - do obejrzenia będzie aż dziewięć starć. Daje to masę niezapomnianych wrażeń. Szeliga i Parke w pierwszej rundzie zmierzą się w formule bokserskiej. Dopiero kolejne dwie rundy odbędą się w formule MMA. Szeliga wielokrotnie wypominał rywalowi przegrane w KSW. Czy tym razem uda mu się wygrać?

Reklama

Największą frajdą dla kibiców Fame MMA będzie z pewnością walka wieczoru. Tomasz "Gimper" Działowy zmierzy się z Mateuszem "Trombą" Trąbką. Interesujące są również zmiany w kartach walk. Dwoje zawodników musiało odpuścić sobie starcie na tej gali. Dotyczy to Klaudii Kołodziejczyk oraz Roberta Karasia.

"Robert Karaś doznał złamania wyrostka kolczystego i niestety nie zawalczy na gali FAME 14. Wracaj szybko do zdrowia Robert! Widzimy się niedługo" - pisze organizacja Fame MMA na swoim Instagramie

Fani czekają na pojedynek Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki z Krystianem "Krychą UFC" Wilczakiem. Będzie to walka o pas mistrza wagi półśredniej. Obecnie pas posiada Wiewiór, który pokonał na Fame MMA 12 Adriana "Polaka" Polańskiego.

Karta walk Fame MMA 14

  • Mateusz "Tromba" Trąbka - Tomasz "Gimper" Działowy (walka wieczoru)
  • Agata "Fagata" Fąk - Monika Kociołek (co-main event)
  • Sergiusz "Nitro" Górski - Marcin "Xayoo" Majkut (co-main event)
  • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - Krystian "Krycha" Wilczak (walka o pas)
  • Piotr Szeliga - Norman Parke (K1 na małe rękawice, rzymska klatka)
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Adam "Aj" Josef
  • Mateusz "Muran" Murański - Alan "Alanik" Kwieciński
  • Dawid Malczyński - Mariusz "Hejter" Słoński
  • Katarzyna "Laluna" Alexander - Wiktoria Jaroniewska

Kiedy gala Fame MMA 14?

Początkowo data Fame MMA 14 zaplanowana była na 28 maja. Mimo wszystko nastąpiły pewne zmiany. Gala Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja o godzinie 20:00. Miejscem starć tym razem będzie Tauron Arena w Krakowie.

Fame MMA 14. Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Transmisja gali Fame MMA 14 dostępna będzie tylko w systemie PPV. Fame MMA 14 można oglądać online live stream na Polsat Box GoGalę obejrzysz na następujących urządzeniach: Android i iOS, Apple TV, Android TV oraz wybrane Smart TV. Gala Fame MMA 14 jest dostępna dla użytkowników z całego świata. 

***

Czytaj także:

"Bombardier" wraca! Ostatni rywal "Pudziana" znowu będzie walczył w Polsce

Raków ma swoich ludzi w Poznaniu, Lech może mieć problem

Jest decyzja PGE Ekstraligii w sprawie skandalicznego błędu sędziego!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL