Reklama

Reklama

Fame MMA 14. Jaka cena PPV? Gdzie kupić? Ile kosztuje dostęp?

Już dziś Fame MMA 14. Jaka jest cena PPV? Gdzie kupić dostęp? W oktagonie wystąpią m.in. Sergiusz Górski, Mateusz Murański, Norman Parke, Piotr Szeliga czy Dawid Malczyński. W tym artykule dowiesz się, gdzie oglądać Fame MMA 14 oraz ile kosztuje dostęp do transmisji live stream online. Początek o godz. 20.

Przed nami kolejna gala najpopularniejszej federacji organizującej walki freaków - Fame MMA 14. W klatce zobaczymy między innymi: Nitro, Wiewióra, Xayoo, Hejtera, Mateusza Murańskiego, Normana Parke czy Piotra Szeligę. W walce wieczoru spotkają się natomiast Tomasz "Gimper" Działowy i Mateusz "Tromba" Trąbka, członek słynnej Ekipy Friza.

O tym, jak duże zainteresowanie wzbudza zbliżająca się gala Fame MMA 14 pokazała sprzedaż biletów. Wejściówki rozeszły się w błyskawicznym tempie. Ponad 11 tys. biletów, czyli 80 proc. z całej puli, trafiło do właścicieli w zaledwie 24 godziny od rozpoczęcia sprzedaży. Stąd też właściciele organizacji Fame MMA liczą również na rekordową sprzedaż PPV.

Reklama

Karta walk Fame MMA 14

  • Mateusz "Tromba" Trąbka - Tomasz "Gimper" Działowy - walka wieczoru
  • Agata "Fagata" Fąk - Monika "Mona" Kociołek - co-main event
  • Sergiusz "Nitro" Górski - Marcin "Xayoo" Majkut - co-main event
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Piotr "Szeli" Szeliga - Norman "Stormin" Parke
  • Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz - Adam "AJ" Josef
  • Alan "Alanik" Kwieciński - Mateusz "Muran" Murański
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Dawid Malczyński
  • Katarzyna "Laluna UNIQUE" Alexander - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska

Fame MMA 14. Transmisja PPV. Ile kosztuje dostęp? Jaka cena? Gdzie kupić?

Grupa Polsat Plus oferuje dostęp do gali Fame MMA 14 w systemie PPV. Zamówienia mogą być składane przez iPolsatBox, telefonicznie pod numerem 801 00 50 50, a także w aplikacji sklep dostępnej na wybranych dekoderach. Po uzyskaniu dostępu galę można obejrzeć w jakości HD na kanale 333. Gala Fame MMA 14 dostępna będzie również na Polsat Box Go już od godz. 19.30. Cena wynosi 35 zł.

O której początek gali Fame MMA 14? W sobotę, 14 maja o godz. 20.

Fame MMA 14 transmisja PPV: famemma.tv i Polsat Box Go.

Wyniki walk i relacja "na żywo" Fame MMA 14 na sport.interia.pl.

Zobacz też:

"Matt Fit Lovers" zastąpi kontuzjowanego Roberta Karasia na Fame MMA 14

Piękna szczypiornistka Wiktoria Jaroniewska wystąpi na Fame MMA 14

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy