Reklama

Reklama

Fame MMA 12. Radzikowski kontra Murański. "Rodzina to jest rzecz święta"

Na niedzielnej konferencji przed kolejną galą Fame MMA głos zabrali między innymi Jacek Murański oraz Krzysztof Radzikowski. "Radzik" postanowił zaapelować do innych zawodników, a jego słowa wzbudziły spore poparcie kibiców. W swojej wypowiedzi odniósł się do rodzin i tego, że "rodzina to jest rzecz święta".

Jak zwykle konferencja przed galą Fame MMA wzbudziła sporo emocji. W niedzielny wieczór nie obyło się bez ostrych słów, ale także wypowiedzi, które wzbudziły szacunek kibiców.

Jednym z gości konferencji był Krzysztof Radzikowski, który 20 listopada zmierzy się w pojedynku z Piotrem Piechowiakiem. "Radzik" postanowił zabrać odważny głos, kierując swoje słowa w stronę Jacka Murańskiego, który na sobotniej gali ma zastąpić swojego syna Mateusza, co jak przyznał, spowodowane jest jego kontuzją.

"Przestańcie czepiać się rodzin"

"Sama strzykawka nie wystarczy. Dieta w sportach sylwetkowych to jest podstawa. A po drugie - tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać" - powiedział Radzikowski, zbierając spore poparcie kibiców.

Reklama

Murański ma zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą. Między zawodnikami panuje ogromne napięcie. To właśnie do kwestii zarzutów Murańskiego pod adresem Tańculi odniósł się debiutujący w oktagonie Fame MMA "Radzik". Wcześniej sugerował bowiem, że ten rozpisując diety swoim klientom, wciągał ich w sterydy.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się w sobotę, 20 listopada o godzinie 20.00.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy