Reklama

Reklama

Fame MMA 12. Marcin Wrzosek gwiazdą kolejnej gali. Stanie oko w oko z „Don Kasjo”

Organizatorzy gali Fame MMA ogłosili w niedzielę nazwiska uczestników 12. edycji. Już wiadomo, że słynny Kasjusz „Don Kasjo” Życiński nie będzie miał łatwo. W walce wieczoru zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, dla którego pojedynek ma być przepustką do walki z Normanem Parkiem i Borysem Mańkowskim.

Federacja Fame MMA kolejny raz szykuje prawdziwe widowisko dla fanów sportów walki. Na niedzielnej konferencji przed jedenastą odsłoną gali poznaliśmy nazwiska gwiazd, którzy powalczą na następnej edycji - Fame MMA 12.

Już wiadomo, że do oktagonu z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim wejdzie Marcin Wrzosek - zawodowy wojownik MMA i były zawodnik między innymi FEN oraz Cange Warriors. Będzie do jednocześnie walka wieczoru listopadowej gali.

Chociaż każdy z zawodników zapowiada nieugiętą postawę podczas starcia, zarówno Kasjuszowi, jak i Wrzoskowi wcale nie będzie łatwo pokonać rywala.

Reklama

Wrzosek do tej pory nie zdobył tak szerokiego grona fanów, jak jego przeciwnik. Dla 33-latka celem jest jednak nie sama walka, ale zmierzenie się z innymi zawodnikami, wcześniej już zakontraktowanymi na Fame MMA. Były mistrz KSW w dywizji piórkowej chce w kolejnych edycjach stanąć oko w oko z Normanem Parkiem oraz Borysem Mańkowskim, z którym przegrał pojedynek walkę na KSW 53 przez jednogłośną decyzję sędziów.

"Don Kasjo" kontra Wrzosek. Pojedynek na słowa

"Don Kasjusz jest tylko dla mnie przystankiem, bo tak naprawdę chodzi mi o rewanż w Parkem" - przyznał zawodnik listopadowej walki wieczoru w rozmowie z MMA Rocks.

Rywale wypowiadają się o sobie w ostrych słowach. Napięcie przed pojedynkiem jest zresztą bardzo duże i pewnie jeszcze wzrośnie. Panowie w niedzielę nie zdecydowali się na podanie sobie ręki. Zamiast tego padały wzajemne wyzwiska.

Konferencję przed 11. galą obejrzano w serwisie YouTube już ponad 750 tysięcy razy. To tylko pokazuje, jak popularne są walki tej federacji.

Najbliższa gala odbędzie się w sobotę, 2 października. Fame MMA 12 zaplanowano z kolei na 6 listopada. 

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje