Reklama

Reklama

Dramatyczny apel weteranki FAME MMA. Jej brat walczy o życie

Karolina Brzuszczyńska dla wielu kibiców uchodzi za weterankę organizacji FAME MMA. Podczas 13. edycji gali freak show "Way of Blonde" zmierzyła się z Martą Linkiewicz. Wtedy po raz pierwszy poczuła smak porażki. Nikt nie przypuszczał, jaka tragedia stała za słabą formą psychiczną sportsmenki.

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska nie jest amatorką w świecie sportu. Na swoim koncie ma m.in. czarny pas w taekwondo, sztuki walki nie są więc dla niej czymś obcym. Wielu fanów FAME MMA uważa 29-latkę za gwiazdę organizacji.

Influencerka znana m.in. z programu "Top Model" już trzykrotnie zawalczyła w FAME MMA. Zadebiutowała na dziewiątej gali, gdy wygrała z Anną Andrzejewską. Podczas FAME MMA 11 pokonała Patrycję WiejęOstatnią walkę stoczyła z Martą Linkiewicz 26 marca 2022 roku. Wtedy po raz pierwszy przegrała.

Reklama

Szokujące słowa Parke'a po dyskusji z Tyburskim. "Myślałem, że to kobieta"

Rodzinny dramat "Way of Blonde". Jej brat umiera

Nikt nie spodziewał się, że za słabym występem Brzuszczyńskiej podczas FAME MMA 13 stoi rodzinny dramat. 29-latka dopiero niedawno zdobyła się na wyznanie prawdy. Jak się okazało, brat sportsmenki choruje na białaczkę. Stan mężczyzny znacznie się pogorszył, a Brzuszczyńska zaapelowała do internautów o pomoc.

Niestety, przeszczep nie przyjął się, a brat "Way of Blonde" nadal wymaga leczenia. Jedyną szansą jest dla niego kosztowna terapia CAR-T, której koszt to ponad 1,5 mln złotych. 29-latka zwróciła się do fanów: "Mamy mało czasu, by uzbierać tak dużą kwotę własnymi środkami, dlatego proszę Was o pomoc".

Brat sportsmenki może liczyć na wsparcie ze strony FAME MMA. Organizacja na Insta Stories udostępniła link do zbiórki:  "Paweł, tak jak jego młodsza siostra, jest prawdziwym wojownikiem!!! Wierzymy, że wygra tę walkę!" 

Oświadczenie LaLuny po sensacji w Krakowie. Jaroniewska ujawnia kulisy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL