Reklama

Reklama

Damian Grabowski znokautowany na gali UFC 201

​Błyskawiczny nokaut na gali UFC 201 w Atlancie! Damian Grabowski już w 14. sekundzie przegrał walkę z Anthonym Hamiltonem. Polak od początku poszedł na wymianę ciosów, która zakończyła się dla niego katastrofą.

Grabowski (20-4, 6 KO) przed pojedynkiem z Hamiltonem miał wielkie nadzieje. Dla Polaka był to dopiero drugi start w organizacji UFC. Za pierwszym razem przegrał on z Derrickiem Lewisem.

Reklama

Przed starciem z Hamiltonem (14-5, 7 KO) Grabowski przeszedł zupełnie inne przygotowania i rezultat miał być znacznie lepszy. Niestety, starcie z Amerykaninem skończyło się dla Polaka fatalnie.

Obaj zawodnicy od początku pojedynku rozpoczęli brutalną wymianę ciosów, ale zdecydowanie lepiej poradził sobie w niej Hamilton. Amerykanin przetrzymał natarcie Polaka, a następnie sam zaczął wyprowadzać potężne uderzenia, z których kilka wylądowało na szczęce Grabowskiego.

Polak padł na deski, a sędzia George Allen nie miał wyboru i już po 14 sekundach postanowił zakończyć pojedynek. Wszystko wskazuje na to, że Grabowski nie otrzyma już więcej szans, by walczyć na galach UFC.

Nokaut Hamiltona na Polaku był drugim najszybszym w historii kategorii ciężkiej. Rekord należy tu do Todda Duffee, który na gali UFC 102 w siedem sekund rozprawił się z Timem Hague.


Dowiedz się więcej na temat: Damian Grabowski | UFC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje