Reklama

Reklama

Były mistrz KSW odpowiedział na zaczepkę Michała Kity

- To co dziś powiedziałeś świadczy o tym, jak bardzo Cię boli głowa po moim highkicku - napisał na Facebooku Karol Bedorf. Były mistrz dywizji ciężkiej odniósł się do słów wypowiedzianych przez Michała Kitę po wygranej walce z Michałem Andryszakiem.

Podczas gali KSW 54 "Masakra" pokonał swojego rywala przez TKO w pierwszej rundzie. W wywiadzie po walce w bardzo dosadnych słowach wyraził chęć walki z Karolem Bedorfem i Damianem Grabowskim. 

- Mam uśmiech na twarzy, bo jestem ciekawy, jakich wymówek będą szukały te p**** Bedorf i Grabowski, żeby ze mną nie zawalczyć - powiedział na gorąco po walce zawodnik z Zabrza. 

Kita miał już okazję mierzyć się zarówno z jednym, jak i drugim fighterem. Oba pojedynki "Masakra" przegrał. Teraz chciałby zrewanżować się za tamte walki. Na zaczepkę 40-latka odpowiedział pierwszy z wymienionych wojowników. Były mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej zapowiedział, że nie będzie się wdawał w przepychanki słowne z Kitą.

Po raz ostatni Karol Bedorf w klatce KSW pojawił się w maju 2019 roku. Wówczas na gali KSW 49 musiał uznać wyższość Grabowskiego. Natomiast "Polish Pitbull" wciąż nie odpowiedział na wyzwanie Kity. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne