Reklama

Reklama

Była dziewczyna kadrowicza powalczy w Fame MMA

Agata "Fagata" Fąk będzie walczyć podczas najbliższej gali Fame MMA. Influencerka ostatnio ujawniła, że przez jakiś czas była w związku z były piłkarzem Lecha Poznań, obecnie występującym w MLS w Charlotte FC Kamilem Jóźwiakiem.

Agata "Fagata" Fąk to jedna z największych gwiazd gali Fame MMA 14. Ostatnio stała się jedną z najbardziej popularnych influencerek, na Instagramie obserwuje ją ponad 1,3 mln fanów, a na TikToku ponad 1,9 mln. 

Sama "Fagata" nie ukrywała, że jej pomysłem na wygodne życie jest związek z kimś znanym, piłkarzem albo celebrytą. I niedawno wyszło na jaw, że była przez jakiś czas partnerką piłkarze Lecha Poznań. Fani szybko zidentyfikowali go jako Kamila Jóźwiaka, który obecnie występuje w MLS w Charlotte FC.

Czytaj także: Mateusz Murański dokonał niemożliwego

Reklama

Ten związek nie przetrwał, ale Fąk jest obecnie z innym influencerem "Stuu". Robi także karierę w mieszanych sztukach walki i teraz podczas gali Fame MMA 14 zmierzy się z inną celebrytką Moniką Kociołek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy