Reklama

Reklama

Burmistrz Wielunia potwierdza. Gala MMA-VIP 4 odwołana

Gala MMA-VIP 4 nie odbędzie się 5 marca w Wieluniu. Burmistrz miasta wydał oświadczenie, w którym poinformował o rozwiązaniu umowy z Marcinem Najmanem za porozumieniem stron.

Gala MMA-VIP 4 miała odbyć się 5 marca w Wieluniu. Wokół tego wydarzenia zrobiło się spore zamieszanie, bo jedną z osób promujących wydarzenie był były szef mafii pruszkowskiej Andrzej Z. ps. "Słowik".

Na początku stycznia, gdy został on przedstawiony jako boss organizacji MMA-VIP, szerokie grono osób pod przewodnictwem Krzysztofa Stanowskiego, starało się doprowadzić do tego, aby wydarzenie się nie odbyło.

Pierwotnie gala miała odbyć się w Kielcach. Jednak po rezygnacji stolicy województwa świętokrzyskiego Marcinowi Najmanowi udało się znaleźć alternatywną lokalizację. Był nią Wieluń.

Reklama

Gala MMA-VIP 4 nie odbędzie się w Wieluniu. Burmistrz potwierdza

Od początku jednak wywierano naciski na burmistrza tego miasta, Pawła Okrasę, aby wycofał się z organizacji gali. W środę doszło do spotkania Krzysztofa Stanowskiego oraz Marcina Najmana ze sternikiem Wielunia. Wydawało się, że niewiele się po nim zmieniło. Ostatecznie jednak, w piątek, umowa pomiędzy miastem Wieluń i organizacją MMA-VIP została rozwiązana za porozumieniem stron.

Burmistrz Paweł Okrasa wydał oświadczenie, w którym poinformował o tym fakcie. Podał też powody takiej decyzji.

"W związku z bezpardonowym atakiem na moich najbliższych oraz po licznych rozmowach z moimi współpracownikami, radnymi klubu "Łączy nas Wieluń" oraz mieszkańcami gminy Wieluń, którzy wyrazili negatywną opinię co do organizacji gali MMA-VIP-4, po konsultacji z Panem Marcinem Najmanem podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu umowy na wynajęcie hali WOSIR na organizację gali za porozumieniem stron" - napisał burmistrz Wielunia.

Już kilka godzin wcześniej pojawiły się informacje o możliwym odwołaniu gali MMA-VIP 4. Paweł Okrasa miał się zdecydować na taki krok w obawie o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy