Reklama

Reklama

Babilon MMA 22. Efektowne zwycięstwa Turczyńskiego i Tomasika

Ciekawie rozpoczęła się gala Babilon MMA 22. Szybko swoje pojedynki kończyli Karol Turczyński i Adam Tomasik. Emocji nie zabrakło także w walce Damiana Zuby z Oskarem Herczykiem.

Pierwszym pojedynkiem gali Babilon MMA 22 była batalia Karola Turczyńskiego z Michałem Bednarskim. Co prawda była to walka półzawodowa, ale emocji nie zabrakło. Już na początku blisko skończenia walki był Bednarski. Okładał rywala, ale ten przetrwał nawałnicę. Przerwa między rundami przydała się Turczyńskiemu i do drugiego starcia wyszedł odmieniony. Szybko przeniósł walkę do parteru i tam poddał Bednarskiego duszeniem trójkątnym rękoma.

Drugi pojedynek toczył się na pełnym dystansie trzech pięciominutowych rund. Był jednak równie zacięty. Mierzyli się Damian Zuba i Oskar Herczyk.

Reklama

Walka była niezwykle wyrównana. Toczyła się w stójce. Była niezwykle ciężka do punktowania. Ostatecznie dwóch sędziów wskazało na wygraną Zuby, dzięki czemu dopisał on czwarte zwycięstwo do swojego rekordu.

Sporo emocji było także w starciu Adama Tomasika z Adamem Kobierą. Tomasik od początku miał przewagę. Próbował skończyć rywala w parterze, ale po dłuższej chwili Kobiera zdołał wstać. W stójce jednak został trafiony i walka znowu przeniosła się do parteru. Tym razem Tomasik już zakończył walkę duszeniem zza pleców.

Zawodnik z Krosna pozostał więc niepokonany. Odniósł piąte zwycięstwo w karierze.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Babilon MMA 22

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje