Reklama

Reklama

Babilon MMA 21. Piotr Kacprzak ciężko znokautował Konrada Furmanka

Piotr Kacprzak ciężkim nokautem zakończył swój pojedynek na gali Babilon MMA 21. Popisał się wysokim kopnięciem, po którym Konrad Furmanek padł na matę. Szybko wygrał też Damian Piwowarczyk.

Pierwsza runda walki Kacprzaka z Furmankiem była bardzo zacięta. Minimalną przewagę miał Kacprzak, który w końcówce był bliski poddania rywala balachą. Furmanka uratował jednak gong.

Jednak zaraz po przerwie Kacprzak ponownie wziął do roboty. Tym razem zaskoczył swojego przeciwnika w stójce. Trafił idealnie wysokim kopnięciem w głowę i oszołomiony Furmanek padł na matę.

Zaraz po walce, jeszcze przed opuszczeniem klatki, Furmanek zadzwonił do żony, aby zapewnić, że wszystko z nim w porządku.

Babilon MMA 21. Piwowarczyk szybko wygrał

Kolejna walka była jeszcze krótsza. Trwała niewiele ponad minutę. Spotkali się niepokonani Sławomir Bryla i Damian Piwowarczyk. Nieskazitelny rekord zachował tylko ten drugi.

Piwowarczyk dobrze zaczął. Trafił rywala, który zachwiał się po ciosie i szukał obalenia. Robił to jednak tak niefortunnie, że wpadł w gilotynę i chwilę później zmuszony był odklepać.

Reklama

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama