Reklama

Reklama

Artur Szpilka zmienia dyscyplinę. Już zapowiedział debiut

Artur Szpilka ma chwilowo dość boksu, lecz to nie znaczy, że zamierza skończyć ze sportami walki. Polski pięściarz zamierza zmienić dyscyplinę i zapowiedział już swój debiut w MMA.

O tym, że Szpilka planuje debiut w MMA, mówiło się od kilku lat. Pięściarz z Wieliczki rozpoczął już nawet treningi parteru, jednak po chwili je porzucił, wracając do boksu. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Szpilka faktycznie postanowił się przerzucić na MMA, o czym poinformował w jednym z wywiadów.

- Na razie obraziłem się na boks. Nie boksuję, wrócę w MMA - przyznał w rozmowie z kanałem To Jest Boks.

Artur Szpilka zadebiutuje w KSW. Trafi do KSW lub FAME MMA?

Kibice natychmiast zaczęli zastanawiać się, w jakiej organizacji "Szpila" zadebiutuje w MMA. W przeszłości Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, podkreślał, że federacja jest zainteresowana angażem Szpilki, gdy ten zdecyduje się zmienić dyscyplinę sportu. Partnerka 32-latka, Kamila Wybrańczyk swoje pojedynki w MMA toczy natomiast we freakowej organizacji FAME MMA.

Czytaj więcej na Polsatsport.pl

BS, Polsat Sport

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama