Reklama

Reklama

Artur Przybysz idzie za ciosem, organizuje trening z zawodnikami MMA

Pamiętacie Artura Przybysza? Przed paroma tygodniami przedstawiliśmy jego niezwykłą historię. Artur w ciągu siedmiu miesięcy zrzucił 60 kilogramów. Teraz walką z nadwagą zaraża innych i proponuje wspólne zajęcia ze znanymi zawodnikami MMA.

O przypadku Artura pisaliśmy 4 kwietnia. Pokazaliśmy jaką drogę przeszedł od ważącego ponad 160 kilogramów mającego problemy w codziennym życiu mężczyzny, do sprawnego sportowca, który już planuje starty w Amatorskiej Lidze MMA.

Reklama

- Odzew po publikacji materiału na INTERIA.PL był ogromny. Nawet nie przypuszczałem, że jest tyle osób mających taki sam problem, jak ja osiem miesięcy temu. Pisały do mnie kobiety, mężczyźni, żony w imieniu otyłych mężów... szok. Wiele osób prosiło mnie o rady pisząc do mnie na Facebooku. Wszystkim w miarę czasu służyłem radą oraz, jeśli tak mogę powiedzieć, doświadczeniem w odchudzaniu - relacjonuje Artur w rozmowie z naszym portalem.

Pojawiły się nie tylko zapytania o teorię. Część osób zainspirowana zmianą, jaką przeszedł Artur chciała zacząć z nim trenować. - Wraz z trenerami Piotrem Jeleniewskim i Tomaszem Lipińskim postanowiliśmy wyjść wszystkim na przeciw i postanowiliśmy, że 21  kwietnia zorganizujemy bezpłatne zajęcia o nazwie "Ćwiczenie w terenie". Więcej informacji znajduje się na profilu projektu transforMMAcja na Facebooku. Zapraszam wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w zajęciach - rekomenduje wspólny trening Artur.

Skrót MMA w nazwie projektu nie jest przypadkowy. Artur jest specjalistą ds. kontaktów z mediami Konfrontacji Sztuk Walki, a dla osób, które zdecydują się na wspólne zajęcia przygotował niespodziankę. - Udział w treningu już dziś potwierdził najlepszy zawodnik wagi piórkowej w Polsce Anzor Azhiev, jego kuzyn Arbi Shamaev, a także mistrz niemieckiej organizacji Respect FC i zawodnik KSW, Marcin Naruszczka - podkreśla organizator zajęć.

Historia Artura, którą opisaliśmy na łamach INTERIA.PL zainteresowała telewizję publiczną. Bohater transforMMAcji gościł w poniedziałkowym "Pytaniu na Śniadanie", a reportaż o jego postępach można było obejrzeć w głównym wydaniu sobotniej "Panoramy".

DJ

Dowiedz się więcej na temat: KSW | Anzor Azhiev | MALKOWSKI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje