Reklama

Reklama

Anderson Silva zmienia kategorię wagową

Niekwestionowany król dywizji średniej w światowym MMA i panujący mistrz organizacji UFC - Anderson Silva (32-4), przeniesie się do wagi półciężkiej i zmierzy się ze Stephanem Bonnarem (15-7).

Wszystko odbędzie się już 13 października w Rio de Janeiro podczas gali UFC 153. W innych zaklepanych pojedynkach wystąpią dwaj inni Brazylijczycy - Glover Teixeira (18-2) kontra Fabio Maldonado (18-5) w kategorii półciężkiej, a także inny bohater miejscowych kibiców - były lider list światowych wagi ciężkiej, Antonio Rodrigo Nogueira (33-7-1). Jego przeciwnikiem będzie Dave Herman (21-4).

Przypomnijmy, że "Pająk" ma już za sobą udany debiut w wadze półciężkiej, kiedy trzy lata temu podczas UFC 101 znokautował piękną kontrą byłego championa tego limitu, Forresta Griffina.

Reklama

Z kolei Bonnar ma za sobą dobrą passę trzech kolejnych zwycięstw, a jako ostatni pokonał go w krwawej walce, urodzony w Stalowej Woli Krzysztof Soszyński.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy