UEFA Euro U-21: Walia U-21 - Bośnia i Hercegowina U-21 1-0 (0-0)

W spotkaniu UEFA Euro U-21, które rozegrane zostało 19 listopada, reprezentacja Walii U-21 wygrała z Bośnią i Hercegowiną U-21 1-0 (0-0). Mecz na Racecourse Ground we Wrexham obejrzało 1 282 widzów.

UEFA Euro U-21
2019-11-19 17:00 | Stadion: Racecourse Ground | Widzów: 1282 | Arbiter: G. Kominis
Walia U-21
Bośnia i Hercegowina U-21
1
0
L. Cullen 71'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć starć jedenastka Bośni i Hercegowiny U-21 wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Żaden mecz nie zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Bośni i Hercegowiny U-21 zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony reprezentacji Walii U-21 była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 60. minucie Brennan Johnson został zmieniony przez Daniela Mooneya. W 63. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Amara Ćaticia z Bośni i Hercegowiny U-21, a w 65. minucie Robbiego Burtona z drużyny przeciwnej.

Jedyną bramkę meczu zdobył Liam Cullen dla drużyny Walii U-21. Bramka padła w tej samej minucie. Od 82. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Walii U-21 i trzy drużynie przeciwnej.

Vladan Kovačević
86′ Benjamin Cabango
Besim Šerbečić
65′ 73′ Robert Lee Burton
Petar Bojo79′
Jack Evans
Marijan Ćavar
60′ Brennan Johnson
Vladan Danilović
Nathan Broadhead
Zinedin Mustedanagić85′ 87′
 71′ Liam Cullen
Amar Ćatić63′ 72′
90′ Mark Thomas Harris
Marko Brkić
73′ 82′ Ryan Stirk
Saša Maksimović
Terry Taylor
Anel Šabanadžović
Jack Vale
Vedran Vrhovac
60′ 90′ Daniel Mooney
Benjamin Hadžić72′

Piłkarze Walii U-21 dostali w meczu pięć żółtych kartek, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka Walii U-21 w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast reprezentacja Bośni i Hercegowiny U-21 w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.