UEFA Euro U-21: Liechtenstein U-21 - Azerbaijan U-21 1-0 (1-0)

6 czerwca w Eschen odbyło się starcie UEFA Euro U-21 pomiędzy drużynami Liechtensteinu U-21 i Azerbejdżanu U-21. Mecz zakończył się zwycięstwem Liechtensteinu U-21 1-0.

UEFA Euro U-21
2019-06-06 19:00 | Stadion: Sportpark Eschen/Mauren | Widzów: 323 | Arbiter: T. Marshall
Liechtenstein U-21
Azerbaijan U-21
1
0
N. Frick 10'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi reprezentacjami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Liechtensteinu U-21 w 10. minucie spotkania, gdy Noah Frick strzelił z karnego pierwszego gola.

W 24. minucie arbiter ukarał kartkami Murada Qayalı, Amina Seydiyeva z jedenastki gości. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Liechtensteinu U-21.

Na drugą połowę jedenastka Azerbejdżanu U-21 wyszła w zmienionym składzie, za Murada Qayalı wszedł Hüseyin Seylığlı. W 62. minucie Tim Schreiber został zmieniony przez Niklasa Becka.

Między 66. a 88. minutą, boisko opuścili reprezentanci Azerbejdżanu U-21: Rövlan Muradov, Hajiaga Hadżijew, Musa Gurbanli, Baris Ekinjier, na ich miejsce weszli: Süleyman Əhmədov, Nicat Süleymanov, Tural Bayramlı, Emil Qasımov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Noah Fricka, Simona Lüchingera, Noah Grabera zajęli: Menderes Caglar, Jonas Hilti, Aaron Salanovic. W 73. minucie kartkę dostał Fabian Unterrainer, piłkarz Liechtensteinu U-21. W drugiej połowie nie padły bramki.

Murad Qayalı46′
73′ Fabian Unterrainer
Amin Seydiyev24′
5′ Noah Frommelt
Nihad Tamazov
Lukas Graber
İsmayıl İbrahimli
81′ Noah Graber
Hajiaga Hadżijew79′
68′ Simon Lüchinger
Turan Manafov
 10′ (k.) 68′ Noah Frick
Rövlan Muradov66′
Pascal Koller
Şakir Seyidov
62′ Tim Schreiber
Barış Ekincier88′
Benjamin Vogt
Musa Qurbanlı79′
Raffael Loosli
Şahin Zəkiyev
62′ Niklas Beck
Elçin Mustafayev
Lukas Büchel
Hüseyin Seylığlı46′
68′ Jonas Hilti
Zija Azizov
Martin Marxer
Tural Bayramlı79′
81′ Aaron Salanovic
Süleyman Əhmədov66′
Roman Spirig
Arziman Rizvanov
Marco Marxer
Nicat Süleymanov79′
68′ Menderes Caglar
Emil Qasımov88′

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast drużyna Azerbejdżanu U-21 w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.