UEFA Euro U-21: Izrael U-21 - Czarnogóra U-21 0-0

W spotkaniu UEFA Euro U-21, które rozegrane zostało 14 listopada, drużyna Izraela U-21 zremisowała z Czarnogórą U-21 0-0. Mecz na Sammy Ofer Stadium w Hajfie obejrzało 2 050 widzów.

UEFA Euro U-21
2019-11-14 19:05 | Stadion: Sammy Ofer Stadium | Widzów: 2050 | Arbiter: I. Griffith
Izrael U-21
Czarnogóra U-21
0
0

Od pierwszych minut jedenastka Izraela U-21 zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony reprezentacji Czarnogóry U-21 była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę drużyna Czarnogóry U-21 wyszła w zmienionym składzie, za Novicę Erakovicia wszedł Srđan Krstović. W 54. minucie Danilo Marković został zmieniony przez Vasilije Terzicia.

Trener Izraela U-21 postanowił zagrać agresywniej. W 67. minucie zmienił pomocnika Tomera Yosefiego i na pole gry wprowadził napastnika Yonasa Maledego, który w bieżącym sezonie ma na koncie już jedną bramkę. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością.

Stefan Milić
78′ Mohammad Abu Fani
Ognjen Obradović
Amit Cohen
Bojan Roganović
Omer Lakau
Novica Eraković46′
67′ Tomer Yosefi
Ognjen Stijepović90′
78′ Eylon Haim Almog
Ilija Vukotić66′
78′ Thai Baribo
Nikola Krstović
88′ Or Dasa
Srđan Krstović46′
88′ Danny Gruper
Marko Milićković66′
78′ Eden Karzev
Filip Šćekić
78′ Mohammad Kna'an
Vasilije Terzić54′
67′ Yonas Malede
Sergej Grubac90′
78′ Yoav Tomer
Meris Skenderović67′

Wyraźna przewaga jedenastki Izraela U-21 nie miała odzwierciedlenia w wyniku meczu, oddała ona sześć celnych strzałów.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu zawodników w drugiej połowie.