UEFA Euro U-21: Czarnogóra U-21 - Wyspy Owcze U-21 3-0 (3-0)

W spotkaniu UEFA Euro U-21, które rozegrane zostało 6 września, jedenastka Czarnogóry U-21 wygrała z Wyspami Owczymi U-21 3-0 (3-0). Mecz na Stadionie Kraj Bistrice w Nikšiciu obejrzało 438 widzów.

UEFA Euro U-21
2019-09-06 20:00 | Stadion: Stadion Kraj Bistrice | Widzów: 438 | Arbiter: L. Barbeno
I. Vukotić 44'

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Czarnogóry U-21 w 19. minucie spotkania, gdy Nikola Krstović strzelił pierwszego gola.

W 30. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Nikola Krstović z Czarnogóry U-21.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Czarnogóry U-21 w 44. minucie spotkania, gdy Ilija Vukotić strzelił z rzutu karnego trzeciego gola. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 3-0.

Na drugą połowę jedenastka Czarnogóry U-21 wyszła w zmienionym składzie, za Meris Skenderović, Aliję Krnić weszli Aleksa Marušić, Balša Sekulić. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy sędzia ukarał kartką Magnusa Jacobsena, reprezentanta Wysp Owczych U-21.

W 58. minucie Janus Samuelsen zastąpił Hugina Samuelsena. Między 58. a 81. minutą, boisko opuścili reprezentanty Wysp Owczych U-21: Lukas Giessing, Magnus Jacobsen, Petur Knudsen, Stefan Radosavlevic, na ich miejsce weszli: Pætur Petersen, Mads Mikkelsen, Hannes Agnarsson, Bjarki Nielsen. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Nikoli Krstović, Novicy Erakovicia, Vladana Kordicia zajęli: Sergej Grubac, Srđan Krstović, Miloš Zečević. W 66. minucie kartkę obejrzał Jákup Andreasen z reprezentacji Wysp Owczych U-21.

Ólavur Niclasen
69′ Novica Eraković
Ari Olsen
81′ Vladan Kordić
Bjarni Petersen
Filip Šćekić
Jákup Biskopstø Andreasen66′
 44′ (k.) Ilija Vukotić
Magnus Holm Jacobsen50′ 69′
46′ Alija Krnić
Petur Knudsen69′
 19′, 30′ (k.) 61′ Nikola Krstović
Stefan Radosavljevic81′
46′ Meris Skenderović
Pætur Joensson Petersen58′
69′ Srđan Krstović
Mads Boe Mikkelsen69′
46′ Aleksa Marušić
Bjarki Nielsen81′
81′ Miloš Zečević
Hugin Samuelsen58′
61′ Sergej Grubac

46′ Balša Sekulić

Sędzia nie ukarał piłkarzy Czarnogóry U-21 żadną kartką, natomiast reprezentantom Wysp Owczych U-21 pokazał dwie żółte.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.

Już w najbliższy wtorek jedenastka Wysp Owczych U-21 rozegra kolejny mecz w Skopje. Jej przeciwnikiem będzie Macedonia Północna U-21. Tego samego dnia Hiszpania U-21 będzie rywalem drużyny Czarnogóry U-21 w meczu, który odbędzie się w Castellón de la Planej.