Rumunia - Nowa Zelandia 0-0. 3. kolejka Igrzyska olimpijskie

W spotkaniu 3. kolejki Igrzyska olimpijskie, które rozegrane zostało 28 lipca, reprezentacja Rumunii zremisowała z Nową Zelandią 0-0. Pojedynek odbył się na Sapporo Dome w Sapporo.

3. kolejka Igrzyska olimpijskie
2021-07-28 10:30 | Stadion: Sapporo Dome | Arbiter: Kevin Ortega
Rumunia
Nowa Zelandia
0
0

Drużyna Rumunii od początku meczu skupiła się na obronie własnej bramki. Przeciwnicy długo próbowali sforsować linię obrony. Między 22. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki reprezentantom Rumunii oraz dwie drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę reprezentacja Nowej Zelandii wyszła w zmienionym składzie, za Josepha Champnessa, Callana Renniego weszli Callum McCowatt, Dane Ingham. W 59. minucie Andrei Sîntean został zastąpiony przez George'a Ganeę.

Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter pokazał Markowi Seufatu z Nowej Zelandii. Była to 89. minuta starcia.

Michael Cornelis Woud
28′ 78′ Andrei Chindriş
Callan Rennie Elliot42′ 46′
Ricardo Florin Grigore
Gianni Ryan Stensness
Virgil Eugen Ghiță
Nando Zen Pijnaker
30′ 78′ Marco Alexandru Dulca
Liberato Gianpaolo Cacace
Andrei Florin Rațiu
Marko Seufatu Nikola Stamenic89′
87′ Eduard Marian Florescu
Elijah Henry Just
78′ Mihai Alexandru Dobre
Joseph William Champness46′
Marius Mihai Marin
Joe Zen Robert Bell
Florin Bogdan Ștefan
Matthew Jimmy David Garbett22′ 72′
59′ Andrei Sîntean Mezin
Christopher Grant Wood
Mihai Maximilian Popa
Jamie Spencer Searle
Alexandru Ștefan Pașcanu
Dane James Ingham46′
78′ Andrei Virgil Ciobanu
George William Stanger
78′ Ronaldo Octavian Andrei Deaconu
Clayton Rhys Lewis72′
78′ Valentin Gheorghe
Sam Harrry Sutton
87′ Antonio Valentin Sefer
Callum William McCowatt46′
59′ George Dănuț Ganea
Benjamin Peter Waine

Przewaga drużyny Nowej Zelandii w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi jedenastce nie udało się wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia przyznał dwie żółte kartki reprezentantom Rumunii, natomiast piłkarzom Nowej Zelandii pokazał trzy.

Reprezentacja Rumunii w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Nowej Zelandii w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.