3. kolejka MŚ U-20 2019: Senegal U-20 - Polska U-20 0-0

W spotkaniu 3. kolejki MŚ U-20 2019, które rozegrane zostało 29 maja, jedenastka Senegalu U-20 zremisowała z Polską U-20 0-0. Mecz na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w Łodzi obejrzało 15 829 widzów.

3. kolejka MŚ U-20 2019
2019-05-29 20:30 | Stadion: Stadion Miejski Widzewa Łódź | Widzów: 15829 | Arbiter: Raphael Claus
Senegal U-20
Polska U-20
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Już w pierwszych minutach jedenastka Polski U-20 próbowała rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. W 42. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Adriana Benedyczaka z Polski U-20, a w drugiej minucie doliczonego czasu Diona Lopy'ego z drużyny przeciwnej.

W 63. minucie Amadou Ndiaye został zmieniony przez Youssoupha Badjego. W 66. minucie w drużynie Polski U-20 doszło do zmiany. Tymoteusz Puchacz wszedł za Michała Skórasia.

Po chwili trener Senegalu U-20 postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Faly'ego Ndawa. Na boisko wszedł Amadou Ciss, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Bartosz Slisz
73′ Faly Ndaw
Michał Skóraś66′
47′ Dion Lopy
Tomasz Makowski
Ousseynou Niang
Marcel Zylla88′
64′ Amadou Dia N'Diaye
Tymoteusz Puchacz66′
64′ Youssouph Mamadou Badji
Adrian Gryszkiewicz
73′ Amadou Ciss