Mazatlán FC - CSyD Atlas de Guadalajara 0-0. Liga meksykańska - 15. kolejka Liga MX

W meczu 15. kolejki meksykańskiej Liga MX, który rozegrany został 17 kwietnia, zespół Mazatlán FC zremisował z Atlasem 0-0. Starcie odbyło się na Estadio de Mazatlán.

15. kolejka Meksyk - Liga MX
2021-04-17 04:30 | Stadion: Estadio de Mazatlán | Arbiter: Marco Antonio Ortíz Nava
Mazatlán FC
CSyD Atlas de Guadalajara
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 14. a 32. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Trener Atlasu wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Jonathana Herrerę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 14 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Alex Ibarra. W 51. minucie Salvador Rodríguez został zastąpiony przez Jorge Padillę.

Chwilę później trener Mazatlán FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 55. minucie na plac gry wszedł Luis Mendoza, a murawę opuścił Walter Sandoval. Między 63. a 75. minutą, boisko opuścili zawodnicy Mazatlán FC: Roberto Meraz, Israel Jiménez, Fernando Aristeguieta, na ich miejsce weszli: Rodrigo Millar, Mario Osuna, Michael Rangel. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Íana Torresa, Miltona Caraglia, Ángela Márqueza zajęli: Christopher Trejo, Julio Furch, Edgar Zaldivar. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Robertowi Merazowi z Mazatlán FC. Była to 71. minuta spotkania.

Anderson Santamaría Bardales
15′ Carlos Alonso Vargas Tenorio
Jesús Alberto Angulo Uriarte
51′ Salvador Rodríguez Morales
Víctor Ignacio Malcorra
72′ Israel Sabdi Jiménez Nañez
Hugo Martín Nervo
55′ Walter Gael Sandoval Contreras
Alex Ibarra32′ 46′
71′ 72′ Roberto Ismael Meraz Bernal
Ángel Jeremy Márquez Castañeda75′
Giovanni Augusto Oliveira Cardoso
Aldo Paul Rocha González
Camilo da Silva Sanvezzo
Ían Jairo Misael Torres Ramírez63′
72′ Fernando Luis Aristeguieta de Luca
Milton Joel Caraglio75′
Nicolás Vikonis Moreau
José Santiago Hernández García
51′ Jorge Antonio Padilla Leal
José Javier Abella Fanjul
72′ Rodrigo Javier Millar Carvajal
Gaddi Axel Aguirre Ledesma
Iván Jared Moreno Füguemann
Luis Ricardo Reyes Moreno
72′ Mario Humberto Osuna Pereznuñez
Pablo González Díaz
Cándido Saúl Ramírez Montes
Edgar Zaldivar Valverde75′
Ulises Israel Cardona Carrillo
Marcelo Javier Correa
55′ Luis Ángel Mendoza Escamilla
Julio César Furch75′
Manuel Pérez Ruiz
Jonathan Ozziel Herrera Morales46′
72′ Michael Jhon Ander Rangel Valencia
Christopher Brayan Trejo Morantes63′

Przewaga drużyny Atlasu w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna Atlasu w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.