Reklama

Reklama

Liga meksykańska - 19. kolejka Liga MX: Cruz Azul FC - Atlético San Luis 3-1 (1-1)

W spotkaniu 19. kolejki meksykańskiej Liga MX, które rozegrane zostało 24 listopada, drużyna Cruz Azul wygrała z Atlético San Luis 3-1 (1-1). Starcie odbyło się na Estadio Azteca w Meksyku.

W  spotkaniu 19. kolejki meksykańskiej Liga MX, które rozegrane zostało 24 listopada, drużyna Cruz Azul wygrała  z Atlético San Luis  3-1 (1-1). Starcie odbyło się na Estadio Azteca w Meksyku.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Cruz Azul w 11. minucie spotkania, gdy Milton Caraglio zdobył pierwszą bramkę. Przy zdobyciu bramki asystę zaliczył Elías Hernández.

Jedenastka Cruz Azul niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 18 minut, drużyna gości doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył Juan Castro. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Ian González.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Reklama

Dalsze wysiłki podejmowane przez zespół Cruz Azul przyniosły efekt bramkowy. W 55. minucie Milton Caraglio po raz drugi strzelił gola zmieniając wynik na 2-1. Asystę przy golu zanotował Adrian Aldrete.

Jedenastka Atlético San Luis ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 63. minucie na listę strzelców wpisał się Pablo Aguilar.

W 74. minucie Josué Domínguez został zmieniony przez Víctora Yotúna. W 75. minucie Ian González został zmieniony przez Fernanda Madrigala, a za Noé Mayę wszedł na boisko Jorge Sánchez, co miało wzmocnić drużynę Atlético San Luis. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Edgara Méndeza na Roberta Alvarada. Kibice Cruz Azul nie mogli już doczekać się wprowadzenia Bryana Angula. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy. Murawę musiał opuścić Elías Hernández.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 3-1.

Drużyna Cruz Azul zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Atlético San Luis w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL