Liga macedońska - 6. kolejka First League: Rabotnicki Skopje - FC Struga Trim-Lum 1-1 (0-0)

W starciu 6. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 19 września, jedenastka Rabotnicki Skopje zremisowała z FC Struga Trim-Lum 1-1 (0-0). Mecz odbył się na Stadionie Boris Trajkovski.

D. Cvetanoski 78'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół FC Struga Trim-Lum wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Od pierwszych minut zespół FC Struga Trim-Lum zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Rabotnicki Skopje była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Od 37. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę zespół FC Struga Trim-Lum wyszedł w zmienionym składzie, za Filipa Milenkovskiego wszedł Nijas Lena. W 63. minucie Muarem Muarem został zmieniony przez Miloša Tošeskiego.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę FC Struga Trim-Lum w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 12 minut przed zakończeniem pojedynku bramkę zdobył Dejan Cvetanoski.

Zawodnicy gospodarzy szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Bramkę na 1-1 w 86. minucie zdobył Miloš Tošeski.

W 88. minucie Dejan Cvetanoski został zmieniony przez Emira Skenderiego, a w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania za Florenta Osmaniego wszedł na boisko Abdulhadi Jahja, co miało wzmocnić drużynę FC Struga Trim-Lum. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gorana Siljanovskiego na Yenbenou Júniora. W 89. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Arda Kasamiego z FC Struga Trim-Lum, a w 90. minucie Metodiego Maksimova z drużyny przeciwnej. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Klisman Cake41′
41′ Goran Siljanovski
Ard Kasami89′
Dimitar Todorovski
Jasmin Mecinovikj
37′ Branislav Trajković
Filip Milenkovski
Fahrudin Đurđević
Aleksandar Ristevski
Muarem Muarem
Blerton Sheji
45′ Hristijan Pecov