Liga macedońska - 5. kolejka First League: Vardar Skopje - KF Shkupi 1927 1-0 (0-0)

13 września na Toše Proeski Arena w Skopje odbył się mecz 5. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Vardaru i Shkupi 1927. Starcie zakończyło się zwycięstwem Vardaru 1-0.

M. Cvetanoski 52'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 20 razy. Zespół Vardaru wygrał aż 10 razy, zremisował siedem, a przegrał tylko trzy.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 19. a 28. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę drużyna Shkupi 1927 rozpoczęła w zmienionym składzie, za Jakupa Berishę wszedł Oumar Goudiaby.

Jedyną bramkę meczu zdobył Matej Cvetanoski dla zespołu Vardaru. Bramka padła w tej samej minucie. Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał Matej Cvetanoski z Vardaru. Była to 54. minuta spotkania.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w jedenastce Vardaru doszło do zmiany. Marko Martinaga wszedł za Milovana Petrovikja. W 61. minucie za Stefana Lazarevikja wszedł Martin Mirchevski. Między 68. a 79. minutą, boisko opuścili zawodnicy Vardaru: Bojan Kolevski, Matej Cvetanoski, na ich miejsce weszli: Filip Petkovski, Dejan Blażevski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Sabita Bilallego, Ilirida Ademiego zajęli: Salim Farsak, Fatjon Jusufi.

Kristijan Naumovski
19′ Jovan Popzlatanov
Bianor das Graças Lima da Silva Neto
28′ Martin Radulovikj-Velichkovikj
Filip Gligorov
Charleston Silva dos Santos
Darko Glishikj
Viktor Velkoski
Besart Krivanjeva
 52′ 54′ Matej Cvetanoski