Liga macedońska - 5. kolejka First League: Pelister - Ghorce Petrov 0-0

W spotkaniu 5. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 13 września, drużyna Pelisteru zremisowała z Ghorce Petrov 0-0. Starcie odbyło się na Stadionie pod Tumbe Kafe w Bitoli.

5. kolejka Macedonia - First League
2020-09-13 16:00 | Stadion: Stadion pod Tumbe Kafe | Arbiter: M. Gocevski
FK Pelister
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 12 razy. Jedenastka Pelisteru wygrała aż osiem razy, zremisowała cztery, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół Ghorce Petrov zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Pelisteru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Ghorce Petrov: Kristijanowi Filipovskiemu w 35. i Abdulowi Khalidowi w 45. minucie.

W 47. minucie kartką został ukarany Ivan Pejaković, zawodnik Pelisteru. W 71. minucie Anes Hot został zastąpiony przez Borche Manevskiego.

Między 72. a 79. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości. Od 73 minuty boisko opuścili zawodnicy Ghorce Petrov: David Atanaskovski, Filip Petrov, Kristijan Filipovski, Bobi Bozhinovski, Benjamin Demir, na ich miejsce weszli: Fernando Augusto, Anderson Barbosa, Mario Nastevski, Filip Mishevski, Arbin Vosha. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Aldaira Neta, Ljavdrima Fazliju zajęli: Aleksandar Popovski, Martin Andonovski.

Sefer Emini
47′ Ivan Pejaković