Liga macedońska - 4. kolejka First League: Akademija Pandev - FC Struga Trim-Lum 1-0 (0-0)

29 sierpnia na Stadionie Blagoj Istatov w Strumice odbyło się spotkanie 4. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Akademii Pandev i FC Struga Trim-Lum. Starcie zakończyło się zwycięstwem Akademii Pandev 1-0.

M. Krstovski 85'

Od pierwszych minut jedenastka FC Struga Trim-Lum zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Akademii Pandev była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka FC Struga Trim-Lum rozpoczęła w zmienionym składzie, za Arlinda Shabaniego wszedł Flamur Tairi. W 60. minucie Daniel Milovanovikj został zmieniony przez Sashka Pandeva.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Akademija Pandev: Gjorgjemu Stoilovowi w 72. i Ivanowi Nikolovowi w 82. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Akademii Pandev w 85. minucie spotkania, gdy Mario Krstovski strzelił pierwszego gola. W 87. minucie Flamur Tairi został zmieniony przez Dejana Cvetanoskiego, a za Jasmina Mecinovikja wszedł na boisko Atdhe Mazari, co miało wzmocnić drużynę FC Struga Trim-Lum. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Bojana Dimoskiego na Gorana Tomovskiego.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Marko Alchevski z Akademii Pandev.

Altiparmakovski
90′ Marko Alchevski
Jasmin Mecinovikj
82′ Ivan Nikolov
Aleksandar Ristevski
Bojan Dimoski
Blerton Sheji
Daniel Milovanovikj
Abdulhadi Jahja
72′ Gjorgji Stoilov
Marijan Altiparmakovski

Arbiter nie ukarał zawodników FC Struga Trim-Lum żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał trzy żółte.

Zespół Akademii Pandev w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wymieniła czterech graczy.

Obie drużyny będą miały 14-dniową przerwę w rozgrywkach. Dopiero 13 września zespół FC Struga Trim-Lum rozegra kolejny mecz u siebie. Jego rywalem będzie FK Sileks. Tego samego dnia FK Borec Veles będzie gościć drużynę Akademii Pandev.