Liga macedońska - 35. kolejka First League: Belasica - Rabotnicki Skopje 0-1 (0-1)

19 maja na Stadionie Mladost w Strumice odbył się pojedynek 35. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Belasicy i Rabotnicki Skopje. Mecz zakończył się zwycięstwem Rabotnicki Skopje 1-0. Na stadionie stawiło się 300 widzów.

35. kolejka Macedonia - First League
2019-05-19 16:30 | Stadion: Stadion Blagoj Istatov | Widzów: 300 | Arbiter: M. Eckoski
FK Belasica Strumica
ZFK Rabotnicki Skopje
0
1
K. Ackovski 38'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 spotkań jedenastka Belasicy wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo dziewięć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Wysiłki podejmowane przez zespół Rabotnicki Skopje w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się Kristijan Ackovski.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Rabotnicki Skopje.

W 65. minucie David Kalpachki został zmieniony przez Zorana Bałdowaliewa. Między 72. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy Rabotnicki Skopje: Dejan Blażevski, Petar Petkovski, Geoffrey Charles, na ich miejsce weszli: Dawit Manojan, Bojan Gjorgievski, Ljavdrim Fazliju. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Martina Mirchevskiego, Stephana Vujčicia zajęli: Hristijan Denkovski, Stefan Sulev.