Liga macedońska - 34. kolejka First League: Rabotnicki Skopje - Ghorce Petrov 2-0 (2-0)

W pojedynku 34. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 12 maja, jedenastka Rabotnicki Skopje wygrała z Ghorce Petrov 2-0 (2-0). Mecz na Telekom Arena obejrzało 200 widzów.

34. kolejka Macedonia - First League
2019-05-12 16:30 | Stadion: Toše Proeski Arena | Widzów: 200 | Arbiter: A. Stavrev
ZFK Rabotnicki Skopje
FK Makedonija Gjorče Petrov
2
0
Bianor 10' (samob.)
K. Ackovski 31'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 12 razy. Zespół Rabotnicki Skopje wygrał aż siedem razy, zremisował dwa, a przegrał tylko trzy.

W 10. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Ghorce Petrov Bianor.

Zespół gości ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Rabotnicki Skopje, strzelając kolejnego gola. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Kristijan Ackovski.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 56. minucie Sabit Bilalli został zastąpiony przez Hristijana Kirovskiego. Od 73 minuty boisko opuścili zawodnicy Rabotnicki Skopje: Petar Petkovski, Dejan Blażevski, Blazhe Ilijoski, na ich miejsce weszli: Geoffrey Charles, Bojan Gjorgievski, Dawit Manojan. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Ostoi Stjepanović, Dejana Tanturovskiego zajęli: Kristijan Filipovski, Ilirid Ademi.

Sebastián Herrera Cardona
Bianor das Graças Lima da Silva Neto 10′ (samob.)
Stojan Stojchevski
Andre Lucas Matos Gama
 31′ Kristijan Ackovski