Liga macedońska - 34. kolejka First League: FK Renova - Fudbalska Akademija Pandev 1-1 (1-1)

W starciu 34. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 12 maja, zespół Renovej zremisował z Akademiją Pandev 1-1 (1-1). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 200 widzów.

D. Milovanovikj 11'

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Akademii Pandev w 11. minucie spotkania, gdy Daniel Milovanovikj strzelił pierwszego gola. To już szóste trafienie tego piłkarza w sezonie.

Drużyna gospodarzy wyrównała wynik meczu. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy wynik ustalił Emran Ramadani. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Drugą połowę jedenastka Renovej rozpoczęła w zmienionym składzie, za Nehar Sadiki wszedł Fisnik Zuka. W 64. minucie Stojancho Velinov został zmieniony przez Mihaila Manevskiego.

Między 67. a 90. minutą, boisko opuścili zawodnicy Renovej: Argjent Gafuri, Vlatko Stojanovski, na ich miejsce weszli: Florian Kadriu, Lutfi Biljali. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Sashka Pandeva, Gjorgjego Stoilova zajęli: Aleksandar Mishov, Kristijan Ivanov. W drugiej połowie nie padły bramki.

Goran Tomovski
 40′ Emran Ramadani
Sashko Pandev
Vlatko Stojanovski
Kristijan Stojkovski
Muhamedin Useini
Stojancho Velinov

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Renovej, natomiast zawodnikom gości przyznał pięć.

19 maja zespół Akademii Pandev zawalczy o kolejne punkty w Tetowie. Jego przeciwnikiem będzie KF Shkendija. Tego samego dnia KF Shkupi 1927 będzie rywalem jedenastki Renovej w meczu, który odbędzie się w Skopje.