Liga macedońska - 34. kolejka First League: FK Pobeda Prilep - KF Shkendija 1-4 (1-3)

W meczu 34. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 12 maja, drużyna Pobedy Prilep przegrała z KF Shkendija 1-4 (1-3). Mecz na Stadionie Nikola Mantov w Kočaniem obejrzało 300 widzów.

34. kolejka Macedonia - First League
2019-05-12 16:30 | Stadion: Stadion Nikola Mantov | Widzów: 300 | Arbiter: M. Stojanovski
J. Berisha 57'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć drużyna Pobedy Prilep wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo siedem razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Arbin Zejnullai wywołał eksplozję radości wśród kibiców KF Shkendija , zdobywając bramkę w 10. minucie starcia.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KF Shkendija w 12. minucie spotkania, gdy Shefit Shefiti strzelił drugiego gola.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Trajche Efremov.

Zespół Pobedy Prilep ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka KF Shkendija, zdobywając kolejną bramkę. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy Shefit Shefiti po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 1-3.

W 55. minucie za Besarta Redzhepiego wszedł Marjan Radeski.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KF Shkendija w 57. minucie spotkania, gdy Jakup Berisha strzelił czwartego gola. Między 60. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pobedy Prilep: Luka Trajkoski, Bogdan Mandić, na ich miejsce weszli: Hristijan Veceski, Filip Spirkoski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Besmira Bojku, Zii Merdzhaniego zajęli: Ensar Ljuma, Almir Redzhepi.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4.

Konstantin Cheshmedzhiev
 19′ Trajche Efremov