Liga macedońska - 33. kolejka First League: KF Shkendija - FK Sileks 0-0

8 maja na Ecolog Arena w Tetowie odbył się mecz 33. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami KF Shkendija i Sileks. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 500 widzów.

33. kolejka Macedonia - First League
2019-05-08 16:30 | Stadion: Ecolog Arena | Widzów: 1500 | Arbiter: D. Mechkarovski
KF Shkendija
FK Sileks
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 42 razy. Drużyna KF Shkendija wygrała aż 29 razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko siedem.

W 30. minucie za Denisa Ristova wszedł Darko Aleksovski. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 46. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy KF Shkendija: Berat Bekjiri, Shefit Shefiti, Besmir Bojku, na ich miejsce weszli: Jakup Berisha, Besart Redzhepi, Florent Ramadani. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Charles'a Acolatse'a, Altaja Jusufa zajęli: Stefan Kocev, Marko Rajković.