Liga macedońska - 33. kolejka First League: Ghorce Petrov - Shkupi 1927 1-0 (1-0)

8 maja na Stadionie Gorče Petrov w Skopje odbył się mecz 33. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Ghorce Petrov i Shkupi 1927. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Ghorce Petrov 1-0. Starcie obejrzało 200 widzów.

33. kolejka Macedonia - First League
2019-05-08 16:30 | Stadion: Stadion Gorče Petrov | Widzów: 200 | Arbiter: I. Stojchevski
FK Makedonija Gjorče Petrov
KF Shkupi 1927
1
0
D. Tanturovski 30'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 10 razy. Zespół Shkupi 1927 wygrał aż cztery razy, zremisował tyle samo, a przegrał tylko dwa.

Jedyną bramkę meczu zdobył Dejan Tanturovski dla zespołu Ghorce Petrov. Bramka padła w tej samej minucie. To już ósme trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 31. minucie Viktor Angelov został zmieniony przez Suhejlja Muharema. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy w drużynie Shkupi 1927 doszło do zmiany. Filip Ristovski wszedł za Besarta Krivanjevę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Ghorce Petrov.

Berat Jonathan Ustabaşı
 30′ Dejan Tanturovski
Viktor Angelov
Paulo Eduardo Carvalho
Sérgio Antonio Da Luiz Junior

Arbiter nie ukarał zawodników gości żadną kartką, natomiast piłkarzom Ghorce Petrov przyznał trzy żółte.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę drużyna Shkupi 1927 rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie FK Belasica Strumica. Tego samego dnia ZFK Rabotnicki Skopje będzie gościć drużynę Ghorce Petrov.