Liga macedońska - 32. kolejka First League: ZFK Rabotnicki Skopje - KF Shkendija 0-1 (0-0)

W pojedynku 32. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 4 maja, drużyna Rabotnicki Skopje przegrała z KF Shkendija 0-1 (0-0). Mecz na Telekom Arena obejrzało 200 widzów.

32. kolejka Macedonia - First League
2019-05-04 16:00 | Stadion: Toše Proeski Arena | Widzów: 200 | Arbiter: M. Gocevski
ZFK Rabotnicki Skopje
KF Shkendija
0
1
E. Totre 90'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 52 razy. Zespół KF Shkendija wygrał aż 26 razy, zremisował dziewięć, a przegrał tylko 17.

W 26. minucie Oliver Peev zastąpił Kristijana Ackovskiego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 64. minucie Omar Imeri został zmieniony przez Shefita Shefitiego, a za Marjana Radeskiego wszedł na boisko Valjmir Nafiu, co miało wzmocnić zespół KF Shkendija. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Blazhe Ilijoskiego na Geoffreya Charlesa.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę KF Shkendija w końcu przyniosły efekt bramkowy. W doliczonym czasie gry bramkę zdobył Ennur Totre.

Trenerzy obu jedenastek postanowili odświeżyć składy w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu, w zespole Rabotnicki Skopje za Dawita Manojana wszedł Ljavdrim Fazliju, a w drużynie KF Shkendija Gledi Mici zmienił Ziję Merdzhaniego.