Liga macedońska - 31. kolejka First League: FK Pobeda Prilep - FK Sileks 0-1 (0-1)

W spotkaniu 31. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 27 kwietnia, zespół Pobedy Prilep przegrał z Sileks 0-1 (0-1). Mecz na Stadionie Kukuš w Turnovo obejrzało 200 widzów.

31. kolejka Macedonia - First League
2019-04-27 16:00 | Stadion: Stadion Kukuš | Widzów: 200 | Arbiter: M. Mladenovski
FK Pobeda Prilep
FK Sileks
0
1
M. Rajković 18'

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków zespół Pobedy Prilep wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo aż siedem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Jedyną bramkę meczu zdobył Marko Rajković dla drużyny Sileks. Bramka padła w tej samej minucie. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Sileks.

W 62. minucie Antonio Kalanoski został zmieniony przez Blagoję Geshoskiego. W drugiej połowie nie padły bramki.

Marko Rajković  18′

Sędzia przyznał pięć żółtych kartek piłkarzom Pobedy Prilep, natomiast zawodnikom Sileks wręczył jedną.

Zespół Pobedy Prilep w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników. Natomiast drużyna Sileks w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższy wtorek jedenastka Pobedy Prilep rozegra kolejny mecz w Turnovo. Jej rywalem będzie Fudbalsi Akademija Pandev. Natomiast 4 maja Fudbalsi Akademija Pandev zagra z zespołem Sileks na jego terenie.