Liga macedońska - 30. kolejka First League: Shkupi 1927 - Akademija Pandev 1-0 (0-0)

W starciu 30. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 24 kwietnia, zespół Shkupi 1927 zwyciężył z Akademiją Pandev 1-0 (0-0). Mecz na Stadionie Čair w Skopje obejrzało 600 widzów.

B. Iseni 86'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dziewięć razy. Jedenastka Shkupi 1927 wygrała aż sześć razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 55. minucie Viktor Angelov zastąpił Berata Ustabaşı. W 72. minucie Daniel Milovanovikj został zmieniony przez Sashka Pandeva, a za Stojancha Velinova wszedł na boisko Kristijan Ivanov, co miało wzmocnić zespół Akademii Pandev . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Suhejlja Muharema na Artana Veliu.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 86. minucie wynik ustalił Besar Iseni.

W 87. minucie Kristijan Stojkovski został zmieniony przez Aca Stojkova, co miało wzmocnić jedenastkę Akademii Pandev. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Besara Iseniego na Besarta Krivanjevę.

Stefan Kostov
 86′ Besar Iseni