Liga macedońska - 30. kolejka First League: Ghorce Petrov - Vardar 0-2 (0-1)

24 kwietnia na Stadionie Gorče Petrov w Skopje odbył się mecz 30. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Ghorce Petrov i Vardaru. Starcie zakończyło się zwycięstwem Vardaru 2-0. Spotkanie obejrzało 400 widzów.

30. kolejka Macedonia - First League
2019-04-24 16:00 | Stadion: Stadion Gorče Petrov | Widzów: 400 | Arbiter: A. Stavrev
FK Makedonija Gjorče Petrov
Vardar Skopje
0
2
B. Kolevski 41',88'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Drużyna Vardaru wygrała aż dziewięć razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko dwa.

Trzeba było trochę poczekać, aby Bojan Kolevski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vardaru, strzelając gola w 41. minucie pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Vardaru.

W 58. minucie Clarence Bitang został zastąpiony przez Vladicę Brdarovskiego. Między 58. a 82. minutą, boisko opuścili zawodnicy Ghorce Petrov : Hristijan Kirovski, Dejan Tanturovski, Bobi Bozhinovski, na ich miejsce weszli: Benjamin Demir, Mihajlo Jakimoski, Ostoja Stjepanović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Alego Adema, Dzemala Ibishiego zajęli: Darko Micevski, Matej Cvetanoski.

Drużyna gospodarzy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Vardaru, zdobywając kolejną bramkę. W 88. minucie Bojan Kolevski ponownie strzelił gola zmieniając wynik na 0-2.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.