Liga macedońska - 30. kolejka First League: FK Renova - FK Sileks 1-0 (1-0)

W meczu 30. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 24 kwietnia, drużyna Renovej wygrała z Sileks 1-0 (1-0). Mecz na Ecolog Arena w Tetowie obejrzało 200 widzów.

B. Miovski 5'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 44 starcia zespół Sileks wygrał 16 razy i zanotował 11 porażek oraz 17 remisów.

Niedługo po rozpoczęciu meczu jedyną bramkę meczu zdobył Bojan Miovski dla jedenastki Renovej. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Renovej.

Drugą połowę drużyna Renovej rozpoczęła w zmienionym składzie, za Argjenta Gafuriego wszedł Burhan Mustafov. W 54. minucie za Bojana Miovskiego wszedł Emmanuel Mbella.

Darko Dodev
 5′ Bojan Miovski
Marko Rajković

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Renovej, a zawodnikom gości wręczył cztery.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę jedenastka Sileks rozegra kolejny mecz w Turnovo. Jej rywalem będzie FK Pobeda Prilep. Tego samego dnia FK Makedonija Gjorče Petrov będzie przeciwnikiem drużyny Renovej w meczu, który odbędzie się w Skopje.