Liga macedońska - 3. kolejka First League: KF Shkendija - Ghorce Petrov 1-1 (1-1)

25 sierpnia na Ecolog Arena w Tetowie odbyło się spotkanie 3. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami KF Shkendija i Ghorce Petrov. Mecz zakończył się remisem 1-1. Na stadionie zasiadło 1 000 widzów.

3. kolejka Macedonia - First League
2019-08-25 17:00 | Stadion: Ecolog Arena | Widzów: 1000 | Arbiter: D. Mechkarovski
KF Shkendija
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
1
E. Bejtulai 41'
Padu 39'

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 13 razy. Drużyna KF Shkendija wygrała aż 10 razy, zremisowała trzy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Trzeba było trochę poczekać, aby Padu wywołał eksplozję radości wśród kibiców Ghorce Petrov , strzelając gola w 39. minucie pojedynku.

Zespół gospodarzy wyrównał wynik meczu. W 41. minucie Egzon Bejtulai wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Na drugą połowę jedenastka KF Shkendija wyszła w zmienionym składzie, za Omara Imeriego wszedł Agim Ibraimi. W 61. minucie za Padu wszedł Luka Trajkoski.

W 63. minucie Besart Ibraimi został zmieniony przez Stenia Juniora, a za Arbina Zejnullaiego wszedł na boisko Shefit Shefiti, co miało wzmocnić drużynę KF Shkendija. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Benjamina Demira na Robsona w 74. minucie oraz Arbina Voshę na Alena Jasharovskiego w tej samej minucie. W drugiej połowie nie padły bramki.

Marko Jovanovski
 41′ Egzon Bejtulai