Liga macedońska - 3. kolejka First League: FC Struga Trim-Lum - FK Sileks 2-1 (1-0)

25 sierpnia na Gradsi Plaža Stadium odbył się pojedynek 3. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami FC Struga Trim-Lum i Sileks. Starcie zakończyło się zwycięstwem FC Struga Trim-Lum 2-1. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

3. kolejka Macedonia - First League
2019-08-25 17:00 | Stadion: Gradska Plaža Stadium | Widzów: 300 | Arbiter: V. Konstantin
FC Struga Trim-Lum
FK Sileks
2
1
H. Kirovski 34',65'
D. Grozdanoski 50'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Nagle piłkarze FC Struga Trim-Lum nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Hristijan Kirovski.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FC Struga Trim-Lum.

Drużyna Sileks wyrównała wynik meczu. W 50. minucie Darko Grozdanoski wyrównał wynik meczu.

W 56. minucie Dejan Cvetanoski został zastąpiony przez Florenta Osmaniego. W 62. minucie w jedenastce Sileks doszło do zmiany. Ivan Ivanovski wszedł za Darka Dodeva.

Zawodnicy gospodarzy odpowiedzieli strzeleniem gola. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy Hristijan Kirovski po raz drugi zdobył bramkę zmieniając wynik na 2-1.

Między 69. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy FC Struga Trim-Lum: Burhan Mustafov, Emran Ramadani, na ich miejsce weszli: Aleksandar Dalcheski, Valentin Kochoski. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Denisa Ristova, Darka Grozdanoskiego zajęli: Miloš Žeravica, Stefan Đurić. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Darko Dodev
 34′, 65′ Hristijan Kirovski
Darko Grozdanoski  50′

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu pięć żółtych kartek, a ich przeciwnicy dwie.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę zespół Sileks rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie FK Makedonija Gjorče Petrov. Tego samego dnia KF Shkupi 1927 zagra z drużyną FC Struga Trim-Lum na jej terenie.