Reklama

Reklama

Liga macedońska - 29. kolejka First League: FK Pobeda Prilep - KF Shkupi 1927 0-3 (0-0)

20 kwietnia na Stadionie Nikola Mantov w Kočaniem odbyło się starcie 29. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Pobedy Prilep i Shkupi 1927. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Shkupi 1927 3-0. Na stadionie stawiło się 350 widzów.

20 kwietnia  na Stadionie Nikola Mantov w Kočaniem odbyło się starcie  29. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Pobedy Prilep  i Shkupi 1927. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Shkupi 1927 3-0. Na stadionie stawiło się 350 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 11 meczów drużyna Shkupi 1927 wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka Shkupi 1927 wyszła w zmienionym składzie, za Basila Nchamę wszedł Serginho.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Serginho.

W 62. minucie Trajche Efremov został zmieniony przez Blagoję Geshoskiego. W 65. minucie Suhejlj Muharem został zmieniony przez Viktora Angelova, co miało wzmocnić drużynę Shkupi 1927. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Maria Naumoskiego na Antonia Kalanoskiego.

Reklama

Zespół Pobedy Prilep ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Shkupi 1927, zdobywając kolejną bramkę. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy wpakował piłkę do siatki rywali Viktor Angelov. To już szóste trafienie tego piłkarza w sezonie.

W 80. minucie Bunjamin Asani został zmieniony przez Dina Spirkoskiego, co miało wzmocnić drużynę Pobedy Prilep. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Besara Iseniego na Ergina Abdula.

W 83. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Viktor Angelov z Shkupi 1927. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Zawodnicy obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Już w najbliższą środę jedenastka Shkupi 1927 zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie Fudbalsi Akademija Pandev. Tego samego dnia ZFK Rabotnicki Skopje będzie gościć drużynę Pobedy Prilep.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL