Liga macedońska - 2. kolejka First League: ZFK Rabotnicki Skopje - KF Shkupi 1927 2-0 (1-0)

W starciu 2. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Rabotnicki Skopje zwyciężył z Shkupi 1927 2-0 (1-0). Mecz na Toše Proeski Arena obejrzało 450 widzów.

2. kolejka Macedonia - First League
2019-08-17 17:00 | Stadion: Toše Proeski Arena | Widzów: 450 | Arbiter: I. Stojchevski
ZFK Rabotnicki Skopje
KF Shkupi 1927
2
0
I. Marković 20'
D. Todorovski 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 meczów drużyna Shkupi 1927 wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Siedem meczów zakończyło się remisem.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rabotnicki Skopje w 20. minucie spotkania, gdy Ivan Marković zdobył pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Rabotnicki Skopje.

Na drugą połowę zespół Shkupi 1927 wyszedł w zmienionym składzie, za Musli Ljikę wszedł Fatjon Jusufi. W 57. minucie Sabit Bilalli został zmieniony przez Oumara Goudiaby'ego.

Jedenastka gości ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Rabotnicki Skopje, strzelając kolejnego gola. W doliczonej piątej minucie spotkania wynik na 2-0 podwyższył Dimitar Todorovski.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Darko Ilieski
 90′ Dimitar Todorovski
Fati Ismailji
 20′ Ivan Marković