Liga macedońska - 2. kolejka First League: FK Sileks - KF Shkendija 1-0 (0-0)

18 sierpnia na Gradski stadion Kratovo w Kumanowie odbył się mecz 2. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Sileks i KF Shkendija. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sileks 1-0. Na stadionie stawiło się 300 widzów.

2. kolejka Macedonia - First League
2019-08-18 17:00 | Stadion: Gradski stadion Kratovo | Widzów: 300 | Arbiter: M. Eckoski
FK Sileks
KF Shkendija
1
0
F. Duranski 48'

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 43 starcia jedenastka KF Shkendija wygrała 29 razy i zanotowała siedem porażek oraz siedem remisów.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sileks w 48. minucie spotkania, gdy Filip Duranski strzelił pierwszego gola. W 56. minucie Ivan Ivanovski został zmieniony przez Stefana Đuricia.

Między 59. a 87. minutą, boisko opuścili piłkarze KF Shkendija: Alves, Marjan Radeski, Omar Imeri, na ich miejsce weszli: Besart Ibraimi, Valjmir Nafiu, Stenio Junior. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Darka Grozdanoskiego, Filipa Duranskiego zajęli: Daniel Karcheski, Altaj Jusuf.

Gledi Mici
 48′ Filip Duranski