Liga macedońska - 2. kolejka First League: FK Borec Veles - Vardar Skopje 0-0

W pojedynku 2. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 18 sierpnia, drużyna Borca zremisowała z Vardarem 0-0. Mecz na Stadionie Zoran Paunov w Veles obejrzało 4 000 widzów.

2. kolejka Macedonia - First League
2019-08-18 17:00 | Stadion: Stadion Zoran Paunov | Widzów: 4000 | Arbiter: J. Barton
FK Borec Veles
Vardar Skopje
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Drużyna Vardaru wygrała aż cztery razy, zremisowała trzy, a przegrała tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 63. minucie za Martina Blazhevskiego wszedł Kristijan Nikolovski. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania czerwoną kartkę obejrzał Filip Petrov, tym samym drużyna gospodarzy musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

Darko Micevski
75′ Filip Petrov
Bojan Kolevski

Piłkarze Borca dostali w meczu cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy jedną żółtą.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

25 sierpnia drużyna Vardaru zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej rywalem będzie ZFK Rabotnicki Skopje. Tego samego dnia Fudbalsi Akademija Pandev będzie przeciwnikiem zespołu Borca w meczu, który odbędzie się w Turnovo.