Reklama

Reklama

Liga macedońska - 19. kolejka First League: Vardar - Ghorce Petrov 3-1 (1-0)

15 lutego na Toše Proeski Arena w Skopje odbyło się starcie 19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Vardaru i Ghorce Petrov. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Vardaru 3-1. Na stadionie stawiło się 700 widzów.

15 lutego  na Toše Proeski Arena w Skopje odbyło się starcie  19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Vardaru  i Ghorce Petrov. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Vardaru 3-1. Na stadionie stawiło się 700 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 16 meczów jedenastka Ghorce Petrov wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo aż 10 razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Nieoczekiwanie to piłkarze Vardaru otworzyli wynik. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Juninho.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Vardaru.

Drugą połowę drużyna Ghorce Petrov rozpoczęła w zmienionym składzie, za Arbina Voshę wszedł Alen Jasharovski.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padł kolejny gol w tym spotkaniu. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wynik na 2-0 podwyższył Dzemal Ibishi.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Vardaru w 59. minucie spotkania, gdy Matej Cvetanoski zdobył trzecią bramkę. W 67. minucie za Sefera Eminiego wszedł Dejan Tanturovski.

Piłkarze Ghorce Petrov szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W tej samej minucie bramkę pocieszenia zdobył Padu. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego siódme trafienie w sezonie.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-1.

Sędzia pokazał cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Ghorce Petrov przyznał jedną.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama