Liga macedońska - 19. kolejka First League: KF Shkupi 1927 - FK Borec Veles 2-0 (0-0)

16 lutego na Stadionie Čair w Skopje odbył się pojedynek 19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Shkupi 1927 i Borca. Mecz zakończył się zwycięstwem Shkupi 1927 2-0. Na stadionie stawiło się 600 widzów.

16 lutego  na Stadionie Čair w Skopje odbył się pojedynek  19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Shkupi 1927  i Borca. Mecz zakończył się zwycięstwem Shkupi 1927 2-0. Na stadionie stawiło się 600 widzów.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 63. minucie za Stefana Lazarevikja wszedł Kristijan Nikolovski. W tej samej minucie Jakup Berisha został zmieniony przez Oumara Goudiaby'ego, a za Sabita Bilallego wszedł na boisko Fatjon Jusufi, co miało wzmocnić zespół Shkupi 1927 . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daria Desnikja na Emila Abaza.

Dopiero pod koniec meczu Muharem Bajrami wywołał eksplozję radości wśród kibiców Shkupi 1927, zdobywając bramkę w 80. minucie spotkania. W 85. minucie w drużynie Borca doszło do zmiany. Aleksandar Anastasov wszedł za Roberta Koceva.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Muharem Bajrami osłabiając zespół gospodarzy. W 88. minucie w zespole Shkupi 1927 doszło do zmiany. Besart Krivanjeva wszedł za Serginha.

Drużyna gości ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Shkupi 1927, strzelając kolejnego gola. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Besar Iseni.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Arbiter nie ukarał zawodników Borca żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą oraz jedną czerwoną.