Liga macedońska - 19. kolejka First League: KF Shkupi 1927 - FK Borec Veles 2-0 (0-0)

16 lutego na Stadionie Čair w Skopje odbył się pojedynek 19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Shkupi 1927 i Borca. Mecz zakończył się zwycięstwem Shkupi 1927 2-0. Na stadionie stawiło się 600 widzów.

B. Iseni 90'

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 63. minucie za Stefana Lazarevikja wszedł Kristijan Nikolovski. W tej samej minucie Jakup Berisha został zmieniony przez Oumara Goudiaby'ego, a za Sabita Bilallego wszedł na boisko Fatjon Jusufi, co miało wzmocnić zespół Shkupi 1927 . Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daria Desnikja na Emila Abaza.

Dopiero pod koniec meczu Muharem Bajrami wywołał eksplozję radości wśród kibiców Shkupi 1927, zdobywając bramkę w 80. minucie spotkania. W 85. minucie w drużynie Borca doszło do zmiany. Aleksandar Anastasov wszedł za Roberta Koceva.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Muharem Bajrami osłabiając zespół gospodarzy. W 88. minucie w zespole Shkupi 1927 doszło do zmiany. Besart Krivanjeva wszedł za Serginha.

Drużyna gości ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Shkupi 1927, strzelając kolejnego gola. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Besar Iseni.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Burhan Mustafa
 80′ 86′ Muharem Bajrami
Stefan Lazarevikj
 90′ Besar Iseni
Nikola Prelčec
Sérgio Antonio Da Luiz Junior
Nikola Radović
Dembo Darboe
Fernando Silva dos Santos

Arbiter nie ukarał zawodników Borca żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą oraz jedną czerwoną.