Liga macedońska - 19. kolejka First League: FK Renova - FK Sileks 0-1 (0-1)

16 lutego na Ecolog Arena w Tetowie odbyło się starcie 19. kolejki macedońskiej First League pomiędzy drużynami Renovej i Sileks. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sileks 1-0. Na stadionie zasiadło 300 widzów.

19. kolejka Macedonia - First League
2020-02-16 14:00 | Stadion: Ecolog Arena | Widzów: 300 | Arbiter: M. Mladenovski
FK Renova
FK Sileks
0
1
B. Mustafov 44'

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 47 meczów drużyna Sileks wygrała 17 razy i zanotowała 13 porażek oraz 17 remisów.

Pod koniec pierwszej połowy jedyną bramkę meczu zdobył Burhan Mustafov dla drużyny Sileks. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Sileks.

Na drugą połowę jedenastka Sileks wyszła w zmienionym składzie, za Alpaja Jusufa wszedł Nenad Marinković. W 51. minucie Darko Grozdanoski został zmieniony przez Stefana Đuricia.