Liga macedońska - 19. kolejka First League: FC Struga Trim-Lum - Rabotnicki Skopje 0-1 (0-1)

W pojedynku 19. kolejki macedońskiej First League, który rozegrany został 16 lutego, zespół FC Struga Trim-Lum przegrał z Rabotnicki Skopje 0-1 (0-1). Mecz na Gradsi Plaža Stadium obejrzało 500 widzów.

19. kolejka Macedonia - First League
2020-02-16 14:00 | Stadion: Gradska Plaža Stadium | Widzów: 500 | Arbiter: K. Gjorgiev
FC Struga Trim-Lum
ZFK Rabotnicki Skopje
0
1
D. Tosevski 34'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka FC Struga Trim-Lum wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Jedyną bramkę meczu zdobył David Toshevski dla zespołu Rabotnicki Skopje. Bramka padła w tej samej minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Rabotnicki Skopje.

Na drugą połowę zespół FC Struga Trim-Lum wyszedł w zmienionym składzie, za Abdulhadiego Jahję wszedł Florent Osmani. W 69. minucie Emran Ramadani został zmieniony przez Dejana Cvetanoskiego.

W 72. minucie Nikolche Sharkoski został zmieniony przez Maria Krstovskiego, a za Dimitara Todorovskiego wszedł na boisko Miloš Tošeski, co miało wzmocnić drużynę Rabotnicki Skopje. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Arda Kasamiego na Blertona Shejego. W drugiej połowie nie padły gole.

David Tosevski  34′

Piłkarze FC Struga Trim-Lum otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy pięć.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Rabotnicki Skopje w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.

23 lutego jedenastka Rabotnicki Skopje zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie KF Shkupi 1927. Tego samego dnia FK Renova będzie rywalem zespołu FC Struga Trim-Lum w meczu, który odbędzie się w Tetowie.