Liga macedońska - 18. kolejka First League: FC Struga Trim-Lum - FK Borec Veles 1-1 (0-0)

W starciu 18. kolejki macedońskiej First League, które rozegrane zostało 8 grudnia, jedenastka FC Struga Trim-Lum zremisowała z Borcem 1-1 (0-0). Mecz na Gradsi Plaža Stadium obejrzało 300 widzów.

18. kolejka Macedonia - First League
2019-12-08 13:00 | Stadion: Gradska Plaža Stadium | Widzów: 300 | Arbiter: I. Stojchevski
FC Struga Trim-Lum
FK Borec Veles
1
1
A. Tafe 59'
R. Kocev 46'

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania bramkę zdobył Robert Kocev.

Drużyna Borca niedługo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 13 minut, zespół gospodarzy doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Arben Tafe. W 62. minucie Florent Osmani został zastąpiony przez Emrana Ramadaniego.

W 72. minucie Kristijan Nikolovski został zmieniony przez Stefana Lazarevikja, a za Đorđe Ivljanina wszedł na boisko Emil Abaz, co miało wzmocnić jedenastkę Borca. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Abdulhadiego Jahję na Ardita Shakiriego. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Filip Ristovski
 59′ Arben Tafe